MENU

Projekt Sesja Folk

9 września, 2020

Projekt Sesja w Kurpiowskiej Krainie Wykrot  k/ Myszyńca to kolejny event organizowany przez dobrych ludzi zrzeszonych w Projekcie. Po raz kolejny miałem okazję im towarzyszyć i uwiecznić nie tylko sceny, ale również proces ich powstawania oraz ludzi, którzy włożyli w to wydarzenie serce, pracę i emocje.

Kurpiowska Kraina Wykrot to miejsce z ogromnym potencjałem stworzone idealnie do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Stodoła, zbiornik wodny, plaża i otoczenie lasu dają bardzo dużo możliwości fotograficznych. Spokój i folkowy klimat były idealnie skrojone pod kątem tematyki tej sesji stylizowanej.

Była scena w stodole z pięknymi dekoracjami kwiatowymi w wykonaniu Asi, był folkowy słodki stolik od Ewy, który też posłużył za tło do zdjęć, a przygotowane słodkości odgrywają ważną rolę na jednym z moich ulubionych zdjęć z tej sesji.

Tym razem modelami były pełne energii Magda, Monika i Karolina. Każda miała za zadanie oddać inną stylizację Panny Młodej korespondującą ze stylem konkretnej sceny. Masa śmiechu, ale i solidnej pracy zaowocowały świetnym materiałem, którego próbkę możecie zaobserwować poniżej natomiast z pewnością będzie go dużo w relacjach zarówno Gosi, Maty, Michała i Darka zrzeszonych w Projekcie jak również uczestników warsztatów, które odbyły się następnego dnia.

Zapraszam do sprawdzenia relacje z mojej perspektywy i sprawdzenia wszystkich osób zaangażowanych w to zamieszanie.

 

Organizacja:

www.instagram.com/projektsesja

Fotografia:

www.instagram.com/wielkiepieknofotografia

www.instagram.com/fotografiazsercem

Film:

www.instagram.com/studio.j.and.d

Lokalizacja:

www.instagram.com/kurpiowskakrainawykrot

Make-up:

www.instagram.com/ilona_makeupwakeup

Dekoracje kwiatowe:

www.instagram.com/slubne.aranzacje.joanna

Modelki:

www.instagram.com/karoxzx

www.instagram.com/pure_energy27

www.instagram.com/meg_photomodel

Słodkości:

www.instagram.com/slodki_stolik

Prosseco:

www.instagram.com/proseccovanproseccoebirra

 

 

 

 

 

 

CLOSE