MENU

Przygotwania Młodej Pary

Przygotowania stanowią naturalny wstęp do reportażu ślubnego. Mają dwa główne cele: pozwolić Parze Młodej przyzwyczaić się do człowieka z aparatem, który wszędzie za nimi podąża jak również uchwycenie emocji towarzyszących Wam od początku tego wyjątkowego dnia. Cały czas staram się być możliwie niewidoczny i nie ingerować w wydarzenia.

Ustawiane sytuacje ograniczam do minimum, zasugeruję gdzie mamy najlepsze światło lub tło podpowiem jakieś szczegóły, ale nie tworzę sztucznych sytuacji ponieważ jestem przekonany, że każdy wygląda najlepiej, gdy jest naturalny.

Zdjęcia z przygotowań rozpoczynamy w ustalonym wspólnie momencie. Zazwyczaj jest to etap, na którym fryzura jest już gotowa i wprowadzane są ostatnie szlify makijażu.

Ceremonia zaślubin

Podczas ceremonii zaślubin skupiam się na znalezieniu ciekawych, zróżnicowanych kadrów najlepiej opowiadających historię i emocje towarzyszące Wam i Waszym najbliższym. 

Staram się być jak mucha na ścianie i nie przeszkadzać w przeżywaniu tego wydarzenia. Ludzka pamięć jest zawodna dlatego moim celem w trakcie całego reportażu jest uchwycenie kadrów, które jak dobre wino z czasem będą zyskiwać na wartości. Taki efekt końcowy uważam za swój największy sukces. 

Przyjęcie

W trakcie przyjęcia skupiam się na głównie na Was ponieważ w tym dniu to Wy jesteście najważniejsi. Upewniam się, żeby zrobić jak najlepsze zdjęcia z kluczowych momentów przyjęcia. Szukam ulotnych momentów, które potem sprawią, że reportaż nabiera życia.

Na przyjęciu zostaję do oczepin wtedy mam już masę materiału z zabawy, aby opowiedzieć Waszą historię.

Sesja plenerowa

Sesję plenerową zazwyczaj realizuję w dniu innym niż ślub. Miejsce zależy jedynie od Waszego życzenia. Miałem okazję realizować sesje w różnych częściach naszego kraju jak również zagranicą.

W przypadku sesji wyjazdowej zawsze docieram na miejsce dzień wcześniej w celu zrobienia rekonesansu i zaplanowania sesji.Dzięki temu w trakcie robienia zdjęć skupić się już tylko na Was, emocjach i kadrach.

Sesja trwa 2-4h i obejmuje conajmniej 2 lokalizacje, aby zapewnić zróżnicowany materiał. Staram się, nigdy nie robić dwóch takich samych sesji, chyba, że na wyraźne życzenie Pary Młodej.

Fajnie jeżeli miejsce lub temat przewodni sesji nawiązuje do Waszych pasji, zainteresowań lub miejsc, które mają dla Was szczególne znaczenie.

Jeżeli macie jakieś życzenia w tej kwestii jestem na nie otwarty, jeżeli nie będę mógł popuścić wodze wyobraźni.

CLOSE