MENU

Poznajmy się

Mam na imię Kuba i będzie mi bardzo miło jeżeli tak będziecie się do mnie zwracać.
Jestem fotografem i niezmiennie jaram się tym co robię. Zawsze wkładam w to co robię całe serce. Wyznaję zasadę, że jeżeli coś w życiu robić to na maksa albo wcale i tak też podchodzę do fotografowania. Nigdy nie jestem do końca usatysfakcjonowany i nie spoczywam na laurach cały czas goniąc za kolejnymi kadrami.

Poznajcie moją Żonę Kasię

Moje największe wsparcie i miłość mojego życia. Od naszego ślubu minęło już 10 lat :)

01
02

Mój syn Tymek

W 2017 r. na świat przyszedł nasz synek Tymon.

02
02

TO BĘDZIE MÓJ FOTOGRAF!

Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji: to będzie mój fotograf ślubny wiąże się z dużym kredytem zaufania. Ślub to przecież okoliczność, która z założenia odbędzie się tylko raz w życiu, w której nie ma powtórek. Mając to na uwadze zawsze wkładam całe serducho w to, żeby Wasze zdjęcia jak najlepiej oddały to niezwykłe wydarzenie.

Miarą dobrze wykonanej roboty są dla mnie reakcje Par Młodych. Piękno fotografii polega również na dawaniu radości i pomaganiu w utrwaleniu wspomnień, które w naszej pamięci szybko blakną.

MOJA BAJKA

Jestem fanem minimalizmu i niepozowanych zdjęć. Głęboko wierzę, że każdy z nas wygląda najlepiej kiedy jest sobą i nie udaje. Nie ustawiam sztucznych sytuacji, a staram się wycisnąć do ostatniej kropli momenty, które dzieją się naturalnie. Mogę podpowiedzieć, żebyśmy przesunęli się lekko jeżeli to zrobi różnicę, ale to szczyt mojej ingerencji. Bycie “muchą na ścianie” to zdecydowanie moja bajka.

CLOSE